תקנון אתר

 

 1. צוות ״אשריאן רהיטים״ מבית רהיטי הצפון אשריאן יוסי ובניו בע"מ ח.פ. 512083502 (להלן ״החברה״), עושים כמיטב יכולתם על מנת לשרת אותך ואת צרכיך משנת 1981 ברציפות. 
   
 2. טובת הלקוח,צרכיו ומילוי רצונותיו עומדים בראש מעיננו ואנו מחויבים לשקיפות והגינות מלאה. 
   
 3. יחד עם זאת יש להבין כי מס' גורמים באים יחדיו על מנת לשרת אותך ואנו החוליה המקשרת בין היצרנים והיבואנים ובינך. 
   
 4. לכן חשוב ביותר כי תקדישו זמן לקרוא מסמך זה ולהבינו שכן ביצוע פעולות באתר מהווה הסכמה מלאה לכל הנכתב במסמך זה. 
  1. המוצרים באתר לרבות התמונות תואמות למוצר המקורי, אולם בחלק מהמקרים התמונות להמחשה ואין להתייחס אליהן כאל המוצר שיסופק. 
  2. המוצר שיקבל הלקוח יסופק על פי דגם ויצרן ועל פי תמונה שבאתר ברוב רובו של המוצרים.לעיתים יתכנו שינויים לא מהותיים עקב שיפור המוצרים בכל מקרה לא ישונו מידות ורמת החומרים והגימורים לא יפחתו מהמוצע.(האביזרים לקישוט ולהמחשה בלבד).
   לעיתים יתכנו טעויות הקלדה במחיר או בתיאור המוצר,בכל מקרה של פער מהותי,החברה תציין זאת באתר.
   במידה נפלה טעות חריגה וברורה על פניה ובתום לב בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את העסק,העסק יאפשר ביטול והשבת מלוא הכסף ששילם הצרכן.
   ג) ברוב המוצרים והדגמים ניתנת אפשרות בחירת צבעים. 
    
 5. ההשתתפות במכירה הינה מגיל 18 ומעלה.

 6. האתר מאובטח בטכנולוגית PCI DSS Level 1
   
 7. הזמנת מוצרים: 
  1. ניתן להזמין את המוצר המבוקש ישירות דרך האתר או בשיחה טלפונית. לעיתים תיתכנה באתר טעויות הקלדה במחיר או בתיאור המוצר . אם בהזמנתכם חלה טעות כזאת אנו נעדכן אתכם בדבר הפרטים הנכונים על מנת שתוכלו לבטל ולקבל את כספכם חזרה או לאשר את הזמנתכם ,אנו מתנצלים מראש על טעויות אם תמצאנה באתר. 
  2. האתר מקיים בקרה שוטפת על מלאי המוצרים המוצעים למכירה.כאשר המלאי עומד בפני סיום יידע מפעיל האתר את הצרכנים על כך או יעדכן את מספר המוצרים שנותרו במלאי במקום בולט באתר.אם לאחר ביצוע ההזמנה התברר כי המוצר אזל,בשל נסיבות חריגות,שלא היו ידועות בעת ההזמנה,תודיע על כך החברה לצרכן תוך יום עסקים ותאפשר לו לבחור בין קבלת מוצר חלופי ושוו ערך או השבת מלא הכסף ששולם.
  3. במקרה של הזמנות מיוחדות, כגון הזמנה במידות מיוחדות, גוונים מיוחדים וכד', ייתכן זמן אספקה ארוך יותר. כמו כן להזמנות מיוחדות יתווספו תוספות בהתאם למחירוני הספקים בהתאם לשינוי והצורך, ולא יהיה ניתן לבטלם מכל סיבה לאחר ביצוע ההזמנה, והתחלת הייצור.
  4. פרט למוצרים מיובים שנמצאים במחסני היבואן והיינם סטנדריים ולא ניתנים לשינוי, כל המוצרים אף המוצרים המצולמים באתר ומופיעים בקטלוג החברה היינם המלצתנו לעיצוב ואינם נמצאים במלאי החברה, והייצור מתבצע מיוחד לכל לקוח ואין אנו מחזיקים מלאי שוטף, אלא מייצרים על פי הזמנות ודרישות הלקוח,ולא יהיה ניתן לבטל את ההזמנה אף לפי תקנות הגנת נצרכן (ביטול עיסקה) תשע"א 2010 ולכן אנו ממליצים לחשוב הייטב ולבדוק הייטב את צרכי ההזמנה והתאמתה לדרישותיכם מכל הבחינות. 
  5. הלקוח יוכל לבצע את ההזמנה ולהמתין ולהתלבט ולבחון את הזמנתו, ומוסכם כי מניין ימי האספקה לא יחייב מרגע ביצוע ההזמנה אלה מרגע אישור ההזמנה, וכאמור מרגע אישור ההזמנה והתחלת הייצור לא יהיה ניתן לבטל את ההזמנה כאמור . 
    
 8. מועדון לקוחות: 
  1. בהצטרפותך למועדון לקוחות הנך מאשר קבלת דיוור ישיר תוך קבלת אישור אקטיבי מראש מהחברה.לקוח שלא מצטרף למועדון לקוחות ממילא לא יקבל דיור ישיר. 
  2. במידה ואינך מעוניין לקבל דיוור ישיר יש להודיע לנו באחת הדרכים(דוא"ל או פקס).
    
 9. תנאי תשלום 
  1. מחירי כל המוצרים באתר בש"ח וכוללים מע"מ כחוק. 
  2. המוצרים יסופקו ללקוח רק לאחר שהתשלום עבורם הוסדר ונתקבל אישור מחברת האשראי. 
  3. מחירי המוצרים באתר הינם לפני מחיר ההובלה ו/או הרכבה, סכום זה משולם ישירות למתקינים בעת האספקה.
    
 10. זמן אספקה. 
  1. מובהר בזאת כי ימי המניין לצורך זמן אספקה יחושבו מיום אישור העסקה בחברת האשראי והתשלום בפועל וימי עבודה בלבד א-ה כולל, לא כולל חגים יהודיים נוצרים ומוסלמים ולא כולל ימי חול מועד סוכות ופסח וימים בהם מפעלי הרהיטים סגורים .
    
 11. תנאי תשלום: לרשותכם מס` אפשרויות לתשלום: 
  1. אשראי - התשלום בכרטיס אשראי בכפוף לתנאי חברת האשראי. ניתן למסור את פרטי כרטיס האשראי בטופס הזמנה מאובטח באתר או בטלפון לנציג השירות. לידיעתכם, פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים. עבור כל הזמנה תידרשו למסור את פרטי הכרטיס מחדש. ניתן לשלם בכרטיס האשראי בתשלום אחד או עד 10 תשלומים, בתשלומים שווים ללא ריבית והצמדה. 
  2. העברה בנקאית - ידרש כרטיס אשראי לביטחון עד שיוסדר התשלום.
    
 12. אחריות ושירות 
  1. כל המוצרים המוצעים לרכישה במסגרת האתר הינם חדשים לחלוטין. 
  2. האחריות למוצרים המפורסמים לרכישה באתר חלה על היבואנים ו/או המשווקים המורשים של המוצרים – על פי החוקים והתקנות להגנת הצרכן ובהתאם לתנאי האחריות והשירות של כל מוצר וזאת לגבי מוצרים שלגביהם יש תעודת אחריות יצרן שהיא גוברת על אחריות החברה. 
  3. במידה ולמוצר אין תעודת אחריות יצרן, תחול אחריות החברה לשנה מיום האספקה. 
  4. האחריות לא תחול במקרה של נזק פיזי, פגיעת ברק, השחתות שונות, שריפה, רטיבות או שימוש בלתי סביר במוצר. 
  5. במקרה של פגם קל במוצר הניתן לתיקון מיידי נשמרת לחברה הזכות לתקן את המוצר לשביעות רצונו המלאה של הלקוח תוך 14 ימי עסקים.אם לא ניתן לתקן את המוצר,יוחלף במוצר חדש או שכספו של הצרכן יושב לו. 
  6. לא יתקבלו טענות על פגם במוצר עקב הובלה או הרכבה שלא על ידי החברה.
    
 13. אספקת מוצרים 
  1. החנות ו/או הספקים לפי העניין ידאגו לאספקת המוצר או השירות הנרכש באתר ,לכתובת כפי שהוקלדה בדף ההרשמה, תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר, אלא אם צויין מפורשות אחרת. 
  2. שיטת המשלוח הינה באמצעות חברת הובלות שתגיע ישירות לבית הלקוח. על הלקוח לשלם את דמי ההובלה ישירות לנציג חברת ההובלות לפי הסכום המפורט בדף המוצר. מחיר ההובלה לא נגבה על ידי העסק בשום מקרה על אף שערך ההובלה מופיע בהזמנה.
  3. במקרה של הזמנות מיוחדות כגון מידות מיוחדות, גוונים מיוחדים ותוספות למינהן או כל אחר שאינו בסטנדרט וכד', בכל המקרים הנ"ל ודומיהם ייתכנו זמני אספקה ארוכים יותר. 
  4. החנות ו/או הספקים יפעלו כדי לספק את המוצר ו/או השירות בהתאם לתנאי האספקה הנקובים בדף המכירה, וזאת בכפוף לתשלום מלא באמצעות כרטיס האשראי או כל אמצעי אחר לאחר שבוצע ואושר. 
  5. החנות ו/או הספקים לא יהיו אחראים לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים: כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חרום ונזקי טבע. שביתה אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים, ושביתות בנמלי הים לגבי סחורות מיובאות. 
  6. ניתנה ללקוח הודעה על עיכוב באספקה מכל סיבה,נתונה לו האפשרות לקבלה,או לא להסכים לכך,בכל מקרה של חריגה בלתי סבירה בזמן האספקה לצרכן עומדת הזכות לבטל את העסקה בשל העיכוב באספקה ולהשבת מלוא התשלום ששולם. 
  7. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה בטחונית החנות ו/או הספק יהיו רשאים לספק את המוצרים ללקוחות במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוח . 
  8. זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שאלה מצויינים בדף המכירה כוללים רק ימי עסקים כאמור בסעיף 8-א י) לא ניתן להוביל באופן עצמאי את המוצר. 
  9. החנות מתחייבת לספק את המוצר באמצעות הובלה רגילה בלבד, שהיא הובלה של מוצר על ידי סבלים בלבד, עד לקומה שלישית, דרך חדר מדרגות או מעלית שפתחה מאפשר להעביר את המוצר ללא פירוק חלק מחלקיו , ולאזורים שאין קיימת לגביהם בעיית גישה מטעמים בטחונים . במקרה בו יש, לדעת המזמין, צורך בהובלה חריגה (הובלה שאינה רגילה, כגון הובלה שלא ניתן לבצעה באמצעות מדרגות או מעלית, הובלה בה קיימת בעיית גישה לאזורים מסוימים מטעמים בטחונים, הובלה שנדרש מכשור מיוחד לביצועה או הובלה לקומות גבוהות, הכל לפי שיקול דעתה של החנות), מתבקש המזמין לפנות למחלקת שירות הלקוחות לפני השלמת תהליך ההזמנה, ולהסדיר באופן נפרד את כל הקשור בהוצאות ההובלה החריגה ובאפשרות קבלת המוצר בחנות . מודגש בזה, כי בכל מקרה יחולו מלוא הוצאות ההובלה החריגה על המזמין בלבד.
    
 14. ביטול עסקה. 
  1. ניתן לבטל רכישת המוצר סטנדרטי הנמצא במחסני היבואן, או ממלאי שוטף, בכל עת ממועד ביצוע ההזמנה ועד לתום 14 יום ממועד האספקה או ממועד קבלת אישור העסקה, לפי המאוחר, על-ידי משלוח הודעת ביטול דרך הטופס שבאתר , או באמצעות דואר אלקטרוני info@rahitim.net ובלבד שהמוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי או סביר ארוז באריזתו המקורית. לא ניתן לבטל עסקה לרכישת מוצר לאחר המועד האמור לעיל . 
  2. במקרה של ביטול רכישה שנעשה מחמת פגם מהותי במוצר שלא ניתן לתקנו, או מחמת אי התאמתו לפרטים שצוינו במודעת המוצר או באישור העסקה, לא יחויב המזמין בדמי ביטול ובדמי ההובלה. בכל מקרה אחר, ייעשה הביטול תוך חיוב בדמי ביטול (באמצעות כרטיס האשראי) בשיעור של 5% ממחירו הכולל של המוצר או 100 ₪ הנמוך מבינהם(המחיר בתוספת מע"מ ודמי משלוח)וכספו יושב לו תוך 14 יום מיום קבלת הביטול. 
  3. אם סופק המוצר לבית המזמין, והרכישה בוטלה על ידי המזמין, או המזמין החליט להחליף את המוצר באחר חלה חובת האחריות להחזרת המוצר למחסני החברה (או למחסני הספק) על המזמין ,כשהוא ארוז באריזתו המקורית , שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא. והלקוח יקבל העתק של הודעת הביטול שמסר העסק לחברת האשראי.(ההחזרה על חשבון הלקוח על פי מחירון החברה/הובלה ששולמה)
  4. מוסכם בין הצדדים כי הלקוח יחויב בתשלום מלא בגין דמי משלוח גם אם טרם קיבל את הנכס, וזאת במידה והנכס נשוא העסקה נשלח זה מכבר
  5. לא ניתן לבטל הזמנה שאושרה ותהליך הייצור החל עבורה. 
  6. לא ניתן להחזיר מוצרים אשר פורקו והורכבו , אלא לאחר שהספק נתן את הסכמתו מראש, כמו כן לא ניתן להחזיר מוצרים אשר מידתם אינה סטנדרטית. ושיוצרו במיוחד עבור הצרכן. מובהר, כי לא יהא בכל האמור לעיל בכדי לגרוע מזכותה של החברה לתבוע כל נזק שיגרם לה בגין ביטול כאמור בשל כך שערך המוצר פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו. 
 15. החנות תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים: 
  1. נפלה טעות קולמוס חריגה וברורה על פניה ובתום לב בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר . אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין . במקרה של כוח עליון , פעולת מלחמה , איבה ,טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין . במידה ולא תתקבלנה הצעות לרכישת המוצרים המוצעים באתר. 
    
 16. רישומי המחשב של החנות בדבר הפעולות המתבצעות יהווה ראייה לכאורה לנכונות הפעולות. 
   
 17. הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צוינה בדף ההרשמה. 
   
 18. אזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה מכירה , רשאים החנות ו/או הספק לבטל את המכירה ו/או להציע מוצר חלופי שווה ערך . הודעה על ביטול כאמור תיעשה בכתב או בטלפון . 
   
 19. החנות ו/או הספק לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר , עקיף , תוצאתי או מיוחד שנגרם ללקוח ו/או לצד שלישי , לרבות נזק כספי בגין רכישת המוצר במחיר גבוה יותר אצל צד שלישי . 
   
 20. מקום השיפוט:
  בכל מקרה של מחלוקת סמכות השיפוט תהא נתונה לביתי המשפט: צפון בקרית שמונה מרכז תל אביב וירושלים או על פי כל דין. 
   
 21. שירות לקוחות ויצירת קשר:
  אנו עושים כמיטב יכולתנו לשרת אתכם נאמנה. בכל שאלה בנוגע למוצר עצמו, מפרט טכני, מידע על תפעול וכד' ניתן לפנות ישירות אלינו.
  אנו נעשה את המיטב לתת מענה לכל שאלה או בעיה. חנות זו ידועה בהקפדתה על שירות ללקוח, לקוחותינו הם כמו משפחה בשבילנו ואנו שמחים לשרתכם לאורך השנים.
  ניתן ליצור קשר באמצעות דוא״ל:office@asherian.co.il באמצעות פקס: 04-6940273, בשעות הפעילות מענה טלפוני: 04-6943273 נציגי השירות ישמחו לעמוד לרשותכם בכל שאלה בנוגע להליך הרכישה, כניסה לאתר והתמצאות בו וזאת על מנת להקל ולהנעים את חווית הקניה.

שעות פעילות:

ימים א׳ - ו׳: 08:30 - 13:00

בימים א׳, ב׳, ג׳ ,ה פתוח גם בשעות 16:00 - 19:30